bez-nazwy-11-792x414-2
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

zieeeew

[fb_button]

buuba

Mamy mały problem. Otóż nie chce nam spać Buba nasza. Znajomi wychwalają nad niebiosa swoje pociechy, jak to przez pierwsze trzy miesiące prawie ich nie ma. Gdyż tylko, jedzą śpią i kupkają.

My wstajemy koło 7, po wyjściu Pana Taty do pracy ( o 8 )  Bubuś nie śpi do 12stej, aż mnie już boli gardło od ‘gugania’ ale jak tu nie gugać jak on powtarza i szczerzy swoją słodką paszczę w uśmiech. Gugamy, nosimy, chodzimy, leżymy razem, TV oglądamy, tulimy się, i stwierdzam że łóżeczko wcale nam nie potrzebne. Malutki w nocy śpi z nami (odpowiadam z góry – nie – nie przydusimy go, mamy wielkie łoże 2×2 m2, a on ma swój kocyk, poduche anatomiczną i śpi między naszymi głowami),w południe pośpi może z dwie godzinki w swoim łożu, a popołudniu śpi na spacerze, wieczór spędza z nami w salonie na kanapie i w ten oto sposób na łóżeczku osadza się kurz

dzieciecy-blog raczka ziewa

body – H&M

XOXO
signature
comments [ 3 ]
share
No tags 0
3 Responses
 • Anisia
  26 . 06 . 2013

  :) Nam też się trafiła taka nieśpiąca wersja bobasa ;) sama radość!

 • nuska198
  28 . 06 . 2013

  my mieliśmy odwrotnie, w nocy nastawiałam ( o ja durna) budzik, żeby małego na karmienie wybudzić, bo sam spał od razu po 7h w nocy. Później na chwilę mu się odmieniło, ale teraz znowu jest w porządku:)

  • admin23
   28 . 06 . 2013

   hehe co dziecię to inaczej widać:)

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *